CDH63NP-270MC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-270MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 27UH 630MA 580 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-270MC Sumida
    CDH63NP-270MC Sumida
    CDH63NP-270MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-270MC is described as FIXED IND 27UH 630MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP