CDH63NP-221KC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-221KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 220UH 190MA 4.33 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-221KC Sumida
    CDH63NP-221KC Sumida
    CDH63NP-221KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-221KC is described as FIXED IND 220UH 190MA 4.33 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.