CDH63NP-181KC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-181KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 180UH 210MA 3.6 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-181KC Sumida
    CDH63NP-181KC Sumida
    CDH63NP-181KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-181KC is described as FIXED IND 180UH 210MA 3.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A