CDH63NP-180MC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-180MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 18UH 750MA 380 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-180MC Sumida
    CDH63NP-180MC Sumida
    CDH63NP-180MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-180MC is described as FIXED IND 18UH 750MA 380 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA