CDH63NP-150MC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-150MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 780MA 275 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-150MC Sumida
    CDH63NP-150MC Sumida
    CDH63NP-150MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-150MC is described as FIXED IND 15UH 780MA 275 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG