CDH63NP-101KC Sumida
  • Part Number: CDH63NP-101KC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 100UH 340MA 1.81 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH63NP-101KC Sumida
    CDH63NP-101KC Sumida
    CDH63NP-101KC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH63NP-101KC is described as FIXED IND 100UH 340MA 1.81 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE