CDH38D11SNP-8R2MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-8R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 8.2UH 920MA 348 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-8R2MC Sumida
    CDH38D11SNP-8R2MC Sumida
    CDH38D11SNP-8R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-8R2MC is described as FIXED IND 8.2UH 920MA 348 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK