CDH38D11SNP-6R8MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-6R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.08A 264 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-6R8MC Sumida
    CDH38D11SNP-6R8MC Sumida
    CDH38D11SNP-6R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-6R8MC is described as FIXED IND 6.8UH 1.08A 264 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    View
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH