CDH38D11SNP-5R8MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-5R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.8UH 1.12A 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-5R8MC Sumida
    CDH38D11SNP-5R8MC Sumida
    CDH38D11SNP-5R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-5R8MC is described as FIXED IND 5.8UH 1.12A 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM