CDH38D11SNP-4R2MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-4R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.2UH 1.4A 168 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-4R2MC Sumida
    CDH38D11SNP-4R2MC Sumida
    CDH38D11SNP-4R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-4R2MC is described as FIXED IND 4.2UH 1.4A 168 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.