CDH38D11SNP-3R3MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.5A 138 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-3R3MC Sumida
    CDH38D11SNP-3R3MC Sumida
    CDH38D11SNP-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 1.5A 138 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM