CDH38D11SNP-390MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-390MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 39UH 440MA 1.56 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-390MC Sumida
    CDH38D11SNP-390MC Sumida
    CDH38D11SNP-390MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-390MC is described as FIXED IND 39UH 440MA 1.56 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM