CDH38D11SNP-330MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-330MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 500MA 1.32 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-330MC Sumida
    CDH38D11SNP-330MC Sumida
    CDH38D11SNP-330MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-330MC is described as FIXED IND 33UH 500MA 1.32 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE