CDH38D11SNP-2R2MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.84A 102.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-2R2MC Sumida
    CDH38D11SNP-2R2MC Sumida
    CDH38D11SNP-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 1.84A 102.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA