CDH38D11SNP-270MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-270MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 27UH 520MA 1.02 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-270MC Sumida
    CDH38D11SNP-270MC Sumida
    CDH38D11SNP-270MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-270MC is described as FIXED IND 27UH 520MA 1.02 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.