CDH38D11SNP-1R2MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-1R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.2UH 2.6A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-1R2MC Sumida
    CDH38D11SNP-1R2MC Sumida
    CDH38D11SNP-1R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-1R2MC is described as FIXED IND 1.2UH 2.6A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X