CDH38D11SNP-1R0MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 2.85A 48.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-1R0MC Sumida
    CDH38D11SNP-1R0MC Sumida
    CDH38D11SNP-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 2.85A 48.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM