CDH38D11SNP-150MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SNP-150MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 670MA 670 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SNP-150MC Sumida
    CDH38D11SNP-150MC Sumida
    CDH38D11SNP-150MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SNP-150MC is described as FIXED IND 15UH 670MA 670 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE