CDH38D11SLDNP-7R2MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SLDNP-7R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 7.2UH 920MA 228 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SLDNP-7R2MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-7R2MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-7R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SLDNP-7R2MC is described as FIXED IND 7.2UH 920MA 228 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM