CDH38D11SLDNP-5R8MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SLDNP-5R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.8UH 1.25A 182.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SLDNP-5R8MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-5R8MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-5R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SLDNP-5R8MC is described as FIXED IND 5.8UH 1.25A 182.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH