CDH38D11SLDNP-5R1MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SLDNP-5R1MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.1UH 1.3A 171.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SLDNP-5R1MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-5R1MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-5R1MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SLDNP-5R1MC is described as FIXED IND 5.1UH 1.3A 171.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"