CDH38D11SLDNP-2R4MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SLDNP-2R4MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.4UH 1.88A 93.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SLDNP-2R4MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-2R4MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-2R4MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SLDNP-2R4MC is described as FIXED IND 2.4UH 1.88A 93.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.