CDH38D11SLDNP-270MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SLDNP-270MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 27UH 460MA 840 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SLDNP-270MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-270MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-270MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SLDNP-270MC is described as FIXED IND 27UH 460MA 840 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HANDLE TYPE I 4HP BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
    Schroff
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT