CDH38D11SLDNP-220MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SLDNP-220MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 490MA 730 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SLDNP-220MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-220MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-220MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SLDNP-220MC is described as FIXED IND 22UH 490MA 730 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK