CDH38D11SLDNP-1R0MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SLDNP-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 3.3A 41.3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SLDNP-1R0MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-1R0MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SLDNP-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 3.3A 41.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.