CDH38D11SLDNP-120MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11SLDNP-120MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 12UH 750MA 380 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11SLDNP-120MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-120MC Sumida
    CDH38D11SLDNP-120MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11SLDNP-120MC is described as FIXED IND 12UH 750MA 380 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE