CDH38D11BNP-6R8MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11BNP-6R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1A 240 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11BNP-6R8MC Sumida
    CDH38D11BNP-6R8MC Sumida
    CDH38D11BNP-6R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11BNP-6R8MC is described as FIXED IND 6.8UH 1A 240 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM