CDH38D11BNP-4R7MC Sumida
  • Part Number: CDH38D11BNP-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.07A 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH38D11BNP-4R7MC Sumida
    CDH38D11BNP-4R7MC Sumida
    CDH38D11BNP-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH38D11BNP-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 1.07A 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE