CDH37D10SLDNP-5R6MC Sumida
  • Part Number: CDH37D10SLDNP-5R6MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.6UH 1.35A 197.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH37D10SLDNP-5R6MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-5R6MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-5R6MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH37D10SLDNP-5R6MC is described as FIXED IND 5.6UH 1.35A 197.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.