CDH37D10SLDNP-470MC Sumida
  • Part Number: CDH37D10SLDNP-470MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 450MA 1.63 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH37D10SLDNP-470MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-470MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-470MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH37D10SLDNP-470MC is described as FIXED IND 47UH 450MA 1.63 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE