CDH37D10SLDNP-3R3MC Sumida
  • Part Number: CDH37D10SLDNP-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.85A 113.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH37D10SLDNP-3R3MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-3R3MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH37D10SLDNP-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 1.85A 113.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM