CDH37D10SLDNP-330MC Sumida
  • Part Number: CDH37D10SLDNP-330MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 550MA 1.105 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH37D10SLDNP-330MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-330MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-330MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH37D10SLDNP-330MC is described as FIXED IND 33UH 550MA 1.105 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"