CDH37D10SLDNP-220MC Sumida
  • Part Number: CDH37D10SLDNP-220MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 720MA 722.1 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH37D10SLDNP-220MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-220MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-220MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH37D10SLDNP-220MC is described as FIXED IND 22UH 720MA 722.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC