CDH37D10SLDNP-1R8MC Sumida
  • Part Number: CDH37D10SLDNP-1R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.8UH 2.4A 67.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH37D10SLDNP-1R8MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-1R8MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-1R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH37D10SLDNP-1R8MC is described as FIXED IND 1.8UH 2.4A 67.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM