CDH37D10SLDNP-1R0MC Sumida
  • Part Number: CDH37D10SLDNP-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 2.55A 47.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH37D10SLDNP-1R0MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-1R0MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH37D10SLDNP-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 2.55A 47.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP