CDH37D10SLDNP-100MC Sumida
  • Part Number: CDH37D10SLDNP-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.05A 335.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH37D10SLDNP-100MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-100MC Sumida
    CDH37D10SLDNP-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH37D10SLDNP-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.05A 335.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.