CDH2D09SNP-1R5MC Sumida
  • Part Number: CDH2D09SNP-1R5MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.5UH 870MA 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH2D09SNP-1R5MC Sumida
    CDH2D09SNP-1R5MC Sumida
    CDH2D09SNP-1R5MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH2D09SNP-1R5MC is described as FIXED IND 1.5UH 870MA 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"