CDH2D09BNP-6R4MC Sumida
  • Part Number: CDH2D09BNP-6R4MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.4UH 640MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH2D09BNP-6R4MC Sumida
    CDH2D09BNP-6R4MC Sumida
    CDH2D09BNP-6R4MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH2D09BNP-6R4MC is described as FIXED IND 6.4UH 640MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.