CDH2D09BNP-4R7MC Sumida
  • Part Number: CDH2D09BNP-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 850MA 273 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,378
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDH2D09BNP-4R7MC Sumida
    CDH2D09BNP-4R7MC Sumida
    CDH2D09BNP-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH2D09BNP-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 850MA 273 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM