CDH2D09BNP-3R3MC Sumida
  • Part Number: CDH2D09BNP-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.06A 188 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH2D09BNP-3R3MC Sumida
    CDH2D09BNP-3R3MC Sumida
    CDH2D09BNP-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH2D09BNP-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 1.06A 188 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"