CDH2D09BNP-2R4MC Sumida
  • Part Number: CDH2D09BNP-2R4MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.4UH 1.18A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 544
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDH2D09BNP-2R4MC Sumida
    CDH2D09BNP-2R4MC Sumida
    CDH2D09BNP-2R4MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH2D09BNP-2R4MC is described as FIXED IND 2.4UH 1.18A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM