CDH2D09BNP-150MC Sumida
  • Part Number: CDH2D09BNP-150MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 15UH 390MA 956 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDH2D09BNP-150MC Sumida
    CDH2D09BNP-150MC Sumida
    CDH2D09BNP-150MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDH2D09BNP-150MC is described as FIXED IND 15UH 390MA 956 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.