CDEP85NP-1R1MC-125 Sumida
  • Part Number: CDEP85NP-1R1MC-125
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.1UH 17A 3.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,339
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP85NP-1R1MC-125 Sumida
    CDEP85NP-1R1MC-125 Sumida
    CDEP85NP-1R1MC-125 is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP85NP-1R1MC-125 is described as FIXED IND 1.1UH 17A 3.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.