CDEP63MENP-4R7MC Sumida
  • Part Number: CDEP63MENP-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.9A 59.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDEP63MENP-4R7MC Sumida
    CDEP63MENP-4R7MC Sumida
    CDEP63MENP-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP63MENP-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 2.9A 59.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.