CDEP63MENP-2R2MC Sumida
  • Part Number: CDEP63MENP-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 4.3A 26 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDEP63MENP-2R2MC Sumida
    CDEP63MENP-2R2MC Sumida
    CDEP63MENP-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP63MENP-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 4.3A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG