CDEP63MENP-1R0MC Sumida
  • Part Number: CDEP63MENP-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 7.2A 14 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CDEP63MENP-1R0MC Sumida
    CDEP63MENP-1R0MC Sumida
    CDEP63MENP-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP63MENP-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 7.2A 14 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA