CDEP149NP-1R8MC-H Sumida
  • Part Number: CDEP149NP-1R8MC-H
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.8UH 28A 2.3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,379
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP149NP-1R8MC-H Sumida
    CDEP149NP-1R8MC-H Sumida
    CDEP149NP-1R8MC-H is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP149NP-1R8MC-H is described as FIXED IND 1.8UH 28A 2.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE