CDEP147NP-9R5MC-95 Sumida
  • Part Number: CDEP147NP-9R5MC-95
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 9.5UH 8.5A 13.31 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,383
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP147NP-9R5MC-95 Sumida
    CDEP147NP-9R5MC-95 Sumida
    CDEP147NP-9R5MC-95 is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP147NP-9R5MC-95 is described as FIXED IND 9.5UH 8.5A 13.31 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.