CDEP147NP-7R7MC-95 Sumida
  • Part Number: CDEP147NP-7R7MC-95
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 7.7UH 10A 9.85 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,522
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP147NP-7R7MC-95 Sumida
    CDEP147NP-7R7MC-95 Sumida
    CDEP147NP-7R7MC-95 is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP147NP-7R7MC-95 is described as FIXED IND 7.7UH 10A 9.85 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM