CDEP147NP-6R1MC-95 Sumida
  • Part Number: CDEP147NP-6R1MC-95
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.1UH 11A 7.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,840
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CDEP147NP-6R1MC-95 Sumida
    CDEP147NP-6R1MC-95 Sumida
    CDEP147NP-6R1MC-95 is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. CDEP147NP-6R1MC-95 is described as FIXED IND 6.1UH 11A 7.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH